Uzmanlık Alanları

yayinlar-ticaret-ve-sirketler-hukuku

Ticaret Hukuku

Ticaret Hukuku kapsamına giren Ticari İşletme Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku ve Şirketler Hukuku, Yasaman Hukuk Bürosu’nun en önemli uzmanlık alanlarıdır.

yasaman-uzmanlik-alanlari-uluslararasi-ticaret

Uluslararası Ticaret Hukuku ve Tahkim

Yasaman Hukuk Bürosu, Uluslararası Ticaret ve Tahkim alanında uzman ve tecrübe sahibi avukatları ile yerli ve yabancı müvekkillerine hukuki destek sağlamaktadır.

yasaman-uzmanlik-alanlari-birlesme-devralmalar

Birleşme ve Devralmalar

Yasaman Hukuk Bürosu, şirket birleşme ve devralma süreçlerinde ve yabancı yatırımların Türkiye’de organize edilmesi gibi hususlarda müvekkillerine hukuki hizmet sağlamaktadır.

yasaman-uzmanlik-alanlari-rekabet-hukuku

Rekabet Hukuku

Yasaman Hukuk Bürosu, yerli ve yabancı müvekkillerin rekabete dayalı serbest piyasalarda karşılaştıkları sorunlar karşısında rekabet hukuku ile ilgili tüm konularda hukuki destek sağlamaktadır.

sermaye-piyasasi

Sermaye Piyasası Hukuku

Yasaman Hukuk Bürosu, yerli ve yabancı halka açık şirketlere sermaye piyasası hukuku alanında her türlü hukuki hizmeti vermekle birlikte şirketlerin halka arz işlemlerinde de destek sağlamaktadır.

yasaman-uzmanlik-alanlari-banka-ve-finans-hukuku

Banka ve Finans Hukuku

Yasaman Hukuk Bürosu, Banka ve Finans Hukukundaki her türlü işlemde deneyim sahibi olup müvekkillerine hukuki destek sağlamaktadır.

yasaman-uzmanlik-alanlari-fikrisinai

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku Yasaman Hukuk Bürosu’nun en önemli faaliyet alanlarından biri olmakla beraber Büromuz bu alanda Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarından biridir.

yasaman-uzmanlik-alanlari-bilisim-hukuku

Bilişim Hukuku

Günümüzde bilişim teknolojilerinin gelişmesi ile farklı sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu hususta Yasaman Hukuk Bürosu, müvekkillerinin bilişim hukukundan kaynaklanan tüm sorunlarına destek vermektedir.

yasaman-uzmanlik-alanlari-medeni-hukuk

Medeni Hukuk

Yasaman Hukuk Bürosu kuruluşundan bu yana aile hukuku, miras hukuku, boşanma hukuku gibi medeni hukuk alanında deneyimli avukatları ile müvekkillerine hukuki destek vermektedir.